Metal Pres Makina San. Tic.Ltd.Şti.

Ahmet Buzluk Genel Müdür

METAL PRES MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1996 yılında Ahmet BUZLUK ve Mehmet Ali KANBAK tarafından Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon Makinaları Üretmek ve Revizyon yapmak amacıyla kurulmuştur.

Kurucularının yüksek bilgi ve tecrübeye sahip olmaları sebebiyle kısa zamanda Metal Enjeksiyon Makinası Üreticisi olarak Türkiye’de öncü firma haline gelmiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek kalite ve son teknolojiyle üretim yapmayı ilke edinen Metal Pres Makina ISO 9001:2008 kalite sistemiyle çalışmalarını denetlemekte ve CE standartlarına uygun üretimiyle Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapan Metal Pres Makina  üretimindeki kalitesini bu ülkelerde kanıtlamıştır.

ÖZMAK MAKİNA

Genel Müdür

Özmak markasıyla 1998 yılından beri faaliyet gösteren firmamız 1994 yılında yapımına başladığı sıcak kamara metal enjeksiyon makineleri ile sektörünün öncü firmalarındandırKaliteli malzeme kullanımı ve özgün tasarımıyla metal enjeksiyonda yenilikçi yaklaşımlar geliştirmekte olan firmamız servis kalitesiylede hizmette devamlılık ve hızı prensip edinmiştirDeğişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak gelişterdiğimiz sistemler sonucu kolay kullanılabilir makineler üreterek, müşterilerimize zaman ve personel eğitimi açısından katkı sağlanmaktadır.

 

ÜÇEL PRES

Genel Müdür

Metal enjeksiyon makinesi üretmek için 1997 yılında kurulan ÜÇEL PRES kısa sürede büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet edebilmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Geçmişten gelen tecrübesini üstün kalite anlayışı ile sürdürmeye devam etmektedir. Sıcak Kamaralı Metal Enjeksiyon ve Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon konusunda kaliteli hizmetini ispat edip sektöründe hızla yükselmiş ve saygın yer edinmiştir. Halen sektöründe lider firmalardan biridir. İyi eğitilmiş deneyimli personel kadromuz müşterilerimize mümkün olan en hızlı servisi vermeyi mümkün kılmıştır.